Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 30 czerwca 2024

Ogłoszenia parafialne - 30 czerwca 2024

Ogłoszenia parafialne

1. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na parkingu przed kościołem. Zużyty sprzęt można dostarczać w dniach 8- 10 lipca 2024 r. W środę 10 lipca o godz. 12.00 zostanie zabrany. Po tej godzinie proszę sprzętu nie przywozić. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie placówki misyjnej prowadzonej przez ks. Marka Brulińskiego – kapłana naszej diecezji w Brazylii.

 

2.     6 sierpnia wyrusza Płocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w parafii lub na spotkaniu przed pielgrzymkowym. Przyjmujemy także zapisy na pielgrzymkę duchową Ze szczegółami można się zapoznać z informacji Przewodnika Grupy Błękitnej umieszczonych w gablocie ogłoszeniowej.

 

3.     Uczniowie, którzy mają wyklejankę z Mszy św. niedzielnych mogą ja przedstawić                ks. Ireneuszowi – będą nagrody.

 

4.     Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi w miesiącu marcu. W piątek odmówimy litanie po Drodze Krzyżowej. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo.

 

5.     Następna niedziela jest pierwszą w miesiącu. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu , nabożeństwo i procesja wokół kościoła.

 

6.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 

7.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

24,508,348 unikalnych wizyt