Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 14 stycznia 2024

Ogłoszenia parafialne - 14 stycznia 2024

1. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską w domach parafian, popularnie zwaną kolędą. Dziękujemy parafianom kolędowanych miejscowości za serdeczne przyjęcie duszpasterzy.  Szczegółowy plan kolędy na najbliższy tydzień jest następujący:

2.     Jeżeli kogoś nie było w domu podczas kolędowanie jego miejscowości, a chciałby aby kapłan odwiedził rodzinę w ramach wizyty duszpasterskiej, może umówić się na indywidualną wizytę, ustalając dzień i godzinę. Można to zrobić już dzisiaj.

3.     Pakiet kolędowy  możemy zabierać ze świątyni, jest on położony za ławkami. Zachęcamy do złożenia ofiary za te rzeczy do puszki, które będą wykorzystane na porządkowanie cmentarza.

4.     Za tydzień III niedziela miesiąca. W związku z feriami nie będzie spotkania z kandydatami do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

5.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

6.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

PLAN KOLĘDY - 2024

Poniedziałek – 15 stycznia

Godz. 9.00 –  Gostolin - 2 kapłanów, jeden od strony Kroczewa, drugi od strony Soból

Godz. 14.00 –  Kroczewo - 2 kapłanów – ul. Warszawska (strona nieparzysta) i ul. Szkolna