Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 24 listopada 2019

Ogłoszenia parafialne - 24 listopada 2019

1.     W dzisiejszą niedzielę  po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

2.     W następną niedzielę rozpoczynamy Okres Adwentu. Jest on okresem przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego, jak również do powtórnego przyjścia Chrystusa na końcu czasów. W należytym przeżyciu tego czasu będą nam pomagały „roraty”, a także Rekolekcje Adwentowe, które odbędą się przed IV niedzielą Adwentu w dniach 20-22 grudnia.

3.     Następna niedziela jest pierwszą niedzielą w miesiącu. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.

4.     W następną niedzielę dzieci klas III przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej będą miały na Mszy św. o godz. 9.30 poświęcone i wręczone książeczki do nabożeństwa.

5.     Przyjmujemy na wypominki roczne. Jeżeli w czytanych wypominkach wkradł się jakiś błąd, prosimy zainteresowanych o informację w tej kwestii.

6.     Przez najbliższy tydzień do następnej niedzieli dzieci, które oddały wyklejankę różańcową mogą w zakrystii ją odbierać razem z nagrodą niespodzianką.

7.     Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” . W dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        Kalendarz ścienny z Janem Pawłem II na 2020 rok.

·        Czy w Polsce jest przestrzegana wolność religijna.

·        Ukrzyżowany Chrystus jest Królem naszym i całego świata.

·        W „Małym Gościu Niedzielnym”

- lampion roratni do samodzielnego złożenia

- co robić, aby dobrze przygotować się na Boże Narodzenie.

8.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

9.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.