Ogłoszenia parafialne – 6 kwietnia 2025
- Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Tomaszowi Bartczakowi za przeprowadzone w naszej parafii Rekolekcji Wielkopostnych. Wyrażamy nadzieję, że dzięki tym przeżyciom i pojednaniu z Bogiem w Sakramencie Pokuty radośniej przeżyjemy Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Księdzu Tomaszowi na nadchodzące Święta Wielkanocne, które będzie przeżywał w Italii, życzymy radości i umocnienia Zmartwychwstałym, by jak najowocniej mógł wypełniać swoją duszpasterską posługę.
- Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Kroczewa w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
- Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie palm. Jeżeli pogoda pozwoli przed Mszą św. o godz. 9.30 gromadzimy się przed świątynią, tam będzie poświęcenie palm, procesja z palmami wokół kościoła i uroczyste wejście.
- Za tydzień nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 11.30.
- Przeszliśmy na letni porządek odprawiania Mszy św. Msza św. w dzień powszedni jest o godzinie 17.30 i 18.00. Kancelaria czynna w okresie letnim od godz. 16.30 do pierwszej Mszy św. i bezpośrednio po drugiej Mszy św.
- Bardzo prosimy o zorganizowanie w poszczególnych miejscowościach do Niedzieli Palmowej zbiórki na kwiaty i dekorację do Grobu Pańskiego. Organizatorom zbiórki i ofiarodawcą składamy już dzisiaj serdeczne „Bóg zapłać”. Dziękujemy mieszkańcom : Kroczewa centrum, Zarąb, Trębek Nowych (przy bruku),Swobodni, Trębek Nowych (przy lotnisku), Niepiekieł, Korycisk, Załusk (objazd) za złożenie w minionym tygodniu ofiary na ten cel.
- Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.
- Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary
Ten wpis został opublikowany w kategorii
Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do
bezpośredniego odnośnika.