Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 16 sierpnia 2015

Ogłoszenia parafialne - 16 sierpnia 2015

1. W miniony piątek pielgrzymi z naszej diecezji dotarli na Jasną Górę. Przez cały czas trwania XXXIV Pieszej Pielgrzymki z Płocka na Jasną Górę gromadzimy się w naszej świątyni o godz. 20.00 na Mszy świętej oraz na wspólnym Apelu Pielgrzymkowym godz. 20.30. Wszystkim, którzy przy pomocy śpiewu i modlitwy łączyli się duchowo z pielgrzymami podążającymi na Jasną Górę składam serdeczne „Bóg zapłać!” i już dziś zapraszam na przyszły rok.

2. Gorąco zapraszamy do otworzenia swych domów dla młodych pielgrzymów  przybywającej na Światowe Dni Młodzieży w 2016 roku. Młodzież możecie gościć w swoich domach od 20 do 25 lipca 2016 roku. Od Waszej otwartości i możliwości zależy ile osób przyjmiecie, minimum muszą to być dwie osoby.
Należy zgłosić się do księdza w parafii i wypełnić formularz zgłoszeniowy, przekazując Wasze dane kontaktowe.

3. Prosimy o przestrzeganie zasad kultury ubioru przychodząc do świątyni lub kancelarii parafialnej podczas upalnej pogody.

4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny życzymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny”. W dzisiejszym numerze polecamy następujące artykuły:
  • Musimy bić na alarm – o moralnych i politycznych konsekwencjach ustawy in vitro.
  • O wskazówkach dotyczących przyjmowania Komunii Świętej przez polityków.
  • Od Maryi do Maryi – czuję że muszę iść – o 34 Pieszej Pielgrzymce z Płocka na Jasną Górę.
  • Odbudować wspólnotę – o jednym z najważniejszych i najtrudniejszych zadań nowego prezydenta.