Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 21 września 2014

Ogłoszenia parafialne - 21 września 2014

1. W następną niedzielę – 28 września po Mszy św. o godz. 9.30. spotkanie dla uczniów kl. II, III i IV oraz ich rodziców w ramach przygotowania do Komunii Świętej.

2. W następną niedzielę do puszek przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na Katolickie Radio Diecezji Płockiej.

3. Można nabywać pamiątkowy album z naszymi witrażami w cenie 20 zł: w niedzielę po Mszach św. przy wyjściu ze świątyni, a w dni powszednie w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Jest to piękna pamiątka z naszego kościoła oraz dobry sposób na szczegółowe zapoznanie się z tym, co poszczególne witraże przedstawiają. Album może stanowić także przepiękny prezent dla bliskich lub znajomych na każdą okazję.

4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieninyżyczymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

W dzisiejszym numerze polecamy następujące artykuły:
  • Papież Franciszek odwiedza Albanię, w której okres komunizmu przeżyło zaledwie 33 księży.
  • Co musi zrobić islam, żeby przestał być tak złowrogi i krwawy?
  • O wybitnym profesorze fizyki, który u szczytu kariery naukowej został duchownym anglikańskim.
  • Siła odstraszania –   o przyczynach bierności Zachodu wobec Putina.
  • Bóg jest większy od separatystów – rozmowa z ks. Andrzejem Gajewskim księdzem pracującym w diecezji Charkowsko-Zaporowskiej.