Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 22 września 2013

Ogłoszenia parafialne - 22 września 2013

1. W następną niedzielę – 29 września. Serdecznie zapraszamy na godz. 14.30 do szkoły w Kroczewie.  Prosimy członków Zespołu Synodalnego o zapoznanie się z otrzymanymi materiałami i przygotowanie na spotkanie uwag i poprawek do otrzymanych tekstów.

2. Przed boczna kaplicą prezentowane są projekty witraży na prawą stronę okien w świątyni. Tematyką jest życie i działalność patrona naszej Parafii – św. Jana Chrzciciela. Jest osiem witraży. Cztery z nich już mają już swoich fundatorów. Są do zagospodarowania jeszcze pozostałe. Koszt jednego witraża to około 3,5 tys. zł. Przypominamy, że na witrażach będzie umieszczone nazwisko fundatora wypalone w temperaturze 4 tys. stopni.

3. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny życzymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy następujące artykuły:
  • Dziewięćdziesiąta rocznica powstania „Gościa Niedzielnego”
  • O nawróconych dzięki ostrym słowom.
  • O dorosłych berlińczykach, którzy mimo niechęci otoczenia przyjmują chrzest w Kościele katolickim.
  • O klimacie wokół Kościoła w Polsce i fenomenie papieża Franciszka w wywiadzie z Hanna Suchocką przez 12 lat ambasadorem Polski przy Watykanie.
– Kolejnym numer „Małego Gościa Niedzielnego” zawiera wspomnienie siostry Łucji z objawień w Fatimie i duży plakat z papieżem Franciszkiem.