Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Zmiany dotyczące prac na cmentarzu parafialnym oraz sprzątania otoczenia kościoła

Ogłoszenia parafialneOd 15 września 2013 roku wszelkie prace na cmentarzu parafialnym w Kroczewie związane z pochówkiem zmarłych oraz pracami ziemnymi wykonuje Pan Adam Grzybowski z Załusk. Pan Adam zobowiązany jest do utrzymania porządku na cmentarzu, wokół niego i przy plebanii. Umowa została podpisana na okres jednego roku.
Wszystkie czynności związane ze sprzątaniem kościoła parafialnego oraz otoczenia wokół świątyni będzie wykonywać Pani Jadwiga Osińska z Kroczewa.
Powyższe rozwiązanie było koniecznym ponieważ z dniem 8 września 2013 roku przestał pełnić obowiązki „Kościelnego” w naszej parafii Pan Bogdan Russek.
news: swiety_jan_chrzciciel.jpg