Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 31 marca 2013

Ogłoszenia parafialne - 31 marca 2013

1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w ubogacenie Triduum Paschalnego i Wielkanocy: Druhom Strażakom, Lektorom i Ministrantom, Asyście procesyjnej, dziewczynkom sypiącym kwiatkami, Młodzieży pomagającej w dekorowaniu Grobu Pańskiego, wszystkim za życzliwość i wspólną modlitwę.

2. W niedzielę Zmartwychwstania Msze św. będą tylko o godz. 6.00 i 11.30, a w kaplicy o godz. 10.00. Nie będzie Mszy popołudniowej.

3. W drugi dzień świąt Msze św. tak jak w każda niedzielę. Ofiary jakie jutro będziemy składali są przeznaczone na uczelnie katolickie w naszej diecezji.

4. Od jutra (tj. 1 kwietnia) Msza św. w niedzielę i święta w kaplicy w Wojszczycach o godz. 8.00.

5. Od najbliższego wtorku Msze św. w dzień powszedni o godz. 17.30 i 18.00.

6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny życzymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

Do dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy następujące artykuły:
  • Fascynująca historia chusty znalezionej w pustym grobie przez św. Piotra, o czym mówi dzisiejsza Ewangelia.
  • Jak polski dyplomata wymodlił papieża z Ameryki Południowej.
  • Poruszająca historia nawrócenia aktora odtwarzającego rolę Barabasza a filmie „Pasja”.
  • Wiosna obywatelska – dlaczego powstała Platforma Oburzonych?