Jesteś w: Wydarzenia » Życzenia » Życzenia Bożonarodzeniowe Wójta Gminy Załuski

Życzenia Bożonarodzeniowe Wójta Gminy Załuski

Czcigodni Księża, Drodzy Mieszkańcy Parafii Kroczewo
oraz Szanowni Goście!
Wigilia to szczególny czas, kiedy dzielimy się nie tylko opłatkiem, ale przede wszystkim czułością, radością i szczęściem. Przebywając z bliskimi chcemy im to powiedzieć w sposób szczególny, niezwykły, który odda chociaż namiastkę tego, co nosimy w sercu.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu swoim oraz radnych Rady Gminy Załuski wszystkim mieszkańcom parafii Kroczewo, pragniemy złożyć świąteczne życzenia: niech pod rodzinnym dachem nie zabraknie światła świecy, ciepła rodzinnej atmosfery i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech te wyjątkowe dni upłyną w rodzinnej i ciepłej atmosferze, a blask gwiazdy betlejemskiej wzmocni siłę i wiarę w pokonywaniu codziennych trudności.
Życzymy, aby w nadchodzącym 2013 roku spełniły się Wasze marzenia, abyście podejmowali mądre decyzje i byli zadowoleni z osiągniętych rezultatów.
Wójt Gminy Załuski – Romuald Woźniak