Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 24 czerwca 2012

Ogłoszenia parafialne - 24 czerwca 2012

Ogłoszenia parafialne1. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwo Czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Mszę św. odpustową będzie odprawiał i wygłosi kazanie ks. Włodzimierz Piętka – Redaktor Naczelny płockiej edycji „Gościa Niedzielnego”.

3. W piątek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. po południu o godz. 16.30 i 17.00.

4. W najbliższy piątek kończymy rok szkolny. Msze św. na zakończenie roku szkolnego w Kroczewie i Wojszczycach o godz. 8.00. Zapraszamy na tę Mszę św. nie tylko uczniów i nauczycieli, a także rodziców i pracowników szkoły.

5. Najbliższa niedziela jest pierwszą w miesiącu lipcu – „Niedziela Adoracyjna”. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.

6. W najbliższym czasie będą robione alejki na nowej części cmentarza. Proszę się nie zdziwić jeżeli część ławeczek i kostki wokół pomników zostanie usunięta. Wszyscy, którzy postawili wspomniane rzeczy byli uprzedzeni, że gdy będą przeszkadzały w prostym wytyczeniu alejek będą usuwane.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy następujące artykuły:

• W martwym punkcie – rozmowy o funduszu kościelnym.
• Człowiek , a nie papiery – o polskich nauczycielach i ich pielgrzymce mówi bp Edward Dajczak.
• Trzeba rozmawiać – o trudnym dialogu Kościoła ze światem w wywiadzie z abp. Vincentem Nicholsem.
• Dola kalosza – o sędziach piłkarski i wrogim nastawieniu do nich kibiców.

Oprócz tego znajdziemy bieżące informacje z życia Kościoła w naszej diecezji, w Polsce i na świecie.

UWAGA! Dziś płyta zespołu Deus Meus zatytułowana „Wniebowianki”.