Jesteś w: Wydarzenia » Nabożeństwa » Grudniowy Wieczór Chwały na Stanisławówce w Płocku

Grudniowy Wieczór Chwały na Stanisławówce w Płocku

NabożeństwaW piątek – 16 grudnia br. po raz ostatni w tym roku miał miejsce wyjazd młodzieży z Ks. Wikariuszem Pawłem Grąbczewskim do Płocka na Wieczór Chwały. Zgromadzenia na Stanisławówce wierni mogli wraz z Maryją mogli włączyć się nurt adwentowego oczekiwania na przyjście Jezusa. To właśnie Ona, młoda dziewczyna dopiero wchodząca w dorosłość, stanęła przed trudnym wyborem. Bóg wyznaczył Jej wyjątkowe miejsce w Swym planie zbawienia. Mogła powiedzieć, że jest to zbyt trudne zadanie, że najzwyczajniej Ją przerasta. Tymczasem Ona wypowiada odważne Niech się stanie i przyjmuje Bożą propozycję – PODDAJE SIĘ BOGU!.
Tak jak 2000 lat temu, również i dzisiaj, Bóg oczekuje tylko na najmniejszy znak ze strony człowieka, na krótkie „TAK”, na wyszeptane zaproszenie, które pozwoli, aby wszedł w nasze życie. Zaufaj Mu i… PODDAJ SIĘ!