Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 11 grudnia 2011

Ogłoszenia parafialne - 11 grudnia 2011

Ogłoszenia parafialne1. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Tadeuszowi Jabłońskiemu za przeprowadzenie Rekolekcji Adwentowych w naszej Parafii. Dziękujemy, że zechciał podzielić się z nami swymi przeżyciami na temat człowieka i jego drogi ku Bogu, a przez to przygotował nas, którzy uczestniczyliśmy w tej rekolekcyjnej zadumie, do owocnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Ks. Tadeuszowi i Jego Wspólnocie Parafialnej życzymy na zbliżające się Święta wszelkich łask płynących z Betlejemskiego Żłóbka od przychodzącego do nas Jezusa.

2. Na Msze Roratnie – nasze modlitewne czuwanie na przyjście Zbawiciela razem z Maryją, zapraszamy w poniedziałki, środy i soboty o godz. 17.00.

3. Przypominamy dzieciom ze szkoły podstawowej chcącym śpiewać w scholii, że po Mszy św. o godz. 9.30 zostajemy na krótką próbę śpiewu.

4. W następną niedzielę – III niedzielę miesiąca specjalna Msza św. o godz. 12.30 dla dzieci z klas II i IV i ich rodziców, a także spotkanie w ramach przygotowania do Komunii Świętej.

5. Przyjmujemy na wypominki roczne.

6. Dziękujemy Państwu: Łuszczewskim i Milewskim z Falbog Wielkich, Widera z Niepiekieł i Klimczewskim z Kroczewa za złożone dary na Seminarium Duchowne w Płocku.

7. W następną niedzielę ofiary składane na tace są przeznaczone na ogrzewanie świątyni. Od najbliższego poniedziałku, zarówno w dni powszednie jak i w niedzielę, do świątyni będziemy wchodzili bocznymi wejściami.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” godnymi polecenia są następujące artykuły:

• Kościół Powszechny – adwentowy cykl „Kocham Kościół”.
• Unia jest naga.
• 20 lat Radia Maryja.
• Taka piękna katastrofa – ciekawa rozmowa z prof. Janem Grosfeldem na temat grzechu w Kościele i w nas.
• Dodatek IPN o stanie wojennym.

Oprócz tego znajdziemy bieżące informacje z życia Kościoła w naszej diecezji, w Polsce i na świecie.