Jesteś w: Wydarzenia » Pielgrzymki » Zaproszenie na XXX Pieszą Płocką Pielgrzymkę do Częstochowy

Zaproszenie na XXX Pieszą Płocką Pielgrzymkę do Częstochowy

PielgrzymkiJak co roku w dniach od 6-15 sierpnia wyruszy z Płocka na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka. W tym roku jest to już jubileuszowa XXX Piesza Płocka Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Już dziś bardzo serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tej pielgrzymce.
Spotkanie informacyjne dotyczące Pielgrzymki odbędzie się w niedzielę 12 czerwca 2011r. po Mszy Świętej o godz. 17.00. w Nasielsku, w parafii św. Wojciecha.
Na to spotkanie zapraszam wszystkich pielgrzymów grupy błękitnej. Będzie miło gościć również dawnych pielgrzymów. Może tegoroczna rocznicowa pielgrzymka stanie się okazją do powrotu na pielgrzymi szlak. Zapraszam również te osoby które planują w tym roku po raz pierwszy wyruszyć na pieszą pielgrzymkę.
Przewodnik Grupy Błękitnej
Ks. Tadeusz Jabłoński