Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 19 listopada 2023

Ogłoszenia parafialne - 19 listopada 2023

Ogłoszenia parafialne

1.    1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział tydzień temu we Mszy Świętej i naszej patriotycznej uroczystości. Dziękujemy Panu Adamowi Grzybowskiemu za zrobienie i zamontowanie pamiątkowych tablic. Dziękujemy pocztom sztandarowym i przedstawicielom różnych środowisk i organizacji za obecność. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę.

 

2.    2. Przyjmujemy na wypominki roczne. Dane zmarłych prosimy zapisywać na kartkach i najlepiej bez odmieniania, czyli w mianowniku.


3.    3. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla kandydatów pragnących przystąpić w naszej parafii do sakramentu bierzmowania.


4     4. Za tydzień – 26 listopada będziemy gościć w naszej parafii ks. Andrzeja Wichowskiego – misjonarza z Konga, który pochodzi z Pomiechówka. Ks. Andrzejowi możemy złożyć ofiarę na tacę, która zostanie przeznaczona na misje w Kongo.


5.    5. W następną niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za dwa tygodnie pierwsza niedziela Adwentu.


6.    6. Wyrzucając żywe kwiaty z grobów, prosimy aby nie wrzucać ich do kontenera tylko obok w wyznaczone miejsce po wcześniejszym zdjęci plastikowej doniczki i położeniu jej w oddzielne miejsce. Wiele osób zwyczajem poprzednich lat tak czyni, za co serdecznie im dziękujemy. W ten sposób żywe kwiaty i ziemia zostaną przeznaczone do biodegradacji, a doniczki do ponownego wykorzystania przez ogrodników.


7.    7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.


8.    8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.


24,012,433 unikalnych wizyt