Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 15 października 2023

Ogłoszenia parafialne - 15 października 2023

Ogłoszenia parafialne

1. Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo Różańcowe w dzień powszedni o godz. 16.30,  a w niedzielę będziemy odmawiali po jednej lub dwie tajemnice różańca po każdej Mszy św.

 

2.     W poniedziałki, środy i piątki  różaniec z zaangażowaniem dzieci. Na tych nabożeństwach dzieci zbierają karteczki do wyklejanki. Karteczki zbieramy od niedzieli – 02 października. Dla tych, którzy będą mieli całą wyklejankę przewidziane są nagrody. Tradycyjnie też w te dni będziemy losować figurkę Matki Bożej.

 

3.     W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego, czyli dla klas IV.

 

4.     W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XXIII Dzień Papieski. Po Mszach świętych zbieramy do puszek ofiary na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przeznaczone na stypendia dla zdolnej a niezamożnej młodzieży.

 

5.     Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Wypominki jednorazowe będą  czytane przed Mszą św. o godz. 11.30 na cmentarzu i podczas wieczornego różańca w Dzień Zaduszny na cmentarzu. Za ławkami i w zakrystii możemy zabrać kartki do wpisywania zmarłych. Dane zmarłych można również zapisywać na swoich kartkach.

 

6.     Jest do nabycia książkowego wydania Kalendarza Rolników na 2024 rok w cenie 40 zł. Kalendarze możemy nabyć w zakrystii.

 

7.     W październiku w dzień powszedni Msze św. są o godz. 16.00 i po różańcu około godz. 17.00. Natomiast kancelaria czynna jest od godz. 15.00 do Mszy św.

 

8.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny – życzymy obfitości Łask Bożych, oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 

9.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

24,428,027 unikalnych wizyt