Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 9 kwietnia 2023

Ogłoszenia parafialne - 9 kwietnia 2023

1.     Wszystkim Gościom, którzy na te Święta Wielkanocne powrócili do swych rodzinnych korzeni i Wam, Drodzy Parafianie, my Wasi Duszpasterze, życzymy mocy płynącej od Zmartwychwstałego Chrystusa; miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr; zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze; pracy, która pomaga żyć; uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać; szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

2.     Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Sławomirowi Kornatowskiemu za wykonanie Grobu Pańskiego i ciemnicy, a także pomagającym mu Panom Pawłowi Kalickiemu, Mariuszowi Kornatowskiemu, Sławomirowi Wiśniewskiemu, Markowi Jakubiakowi, a także Miroslawowi Szeląg za użyczenie materiałów do konstrukcji Grobu Pańskiego. Pani Ani dziękujemy za zrobienie dekoracji kwiatowej. Dziękujemy Druhom Strażakom z OSP Kroczewa, Trębek Nowych, i Wojszczyc, Lektorom i Ministrantom, Asyście procesyjnej, dziewczynkom sypiącym kwiatkami, wszystkim za życzliwość i wspólną modlitwę.

3.     Dzisiaj jeszcze Msza św. o godz. 9.30 i 11.30, w kaplicy w Wojszczycach o godz. 13.00. Nie ma Mszy św. o godz. 17.00.

4.     Jutro w II dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Ofiary składane w ten dzień są na katolickie uczelnie.

5.     W następna niedzielę - 16 kwietnia po Mszy sw. o godz. 9.30 spotkanie dla dzieci przystępujacych do Pierwszej Komunii Świetej i ich rodzicow.

6.     Zachęcamy do lektury tygodnika  „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszy tygodniku możemy przeczytać o:

·        Duży blok tekstów o Zmartwychwstaniu Pańskim.

·        O tym, w jaki sposób Chrystus zmienił utratę życia w oddanie go.

·        Ich niedokończona droga – o wydarzeniu z 01 kwietnia 1945 w Nasielsku.

7.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

8.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.