Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 27 września 2020

Ogłoszenia parafialne - 27 września 2020

Ogłoszenia parafialne

1.     W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie organizacyjne dla dzieci klas III i IV i ich rodziców w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

 

2.     We czwartek rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo Różańcowe tak jak lat ubiegłych w dzień powszedni o godz. 16.30,  a w niedzielę będziemy odmawiali po jednej lub dwie tajemnice różańca po każdej Mszy św.

 

3.     W październiku w dzień powszedni Msze św. są o godz. 16.00 i po różańcu około godz. 17.00.

 

4.     We wtorki i czwartki różaniec z zaangażowaniem dzieci. Na tych nabożeństwach dzieci zbierają karteczki do wyklejanki. Karteczki zbieramy od niedzieli – 04 października. Dla tych, którzy będą mieli całą wyklejankę przewidziane są nagrody. Tradycyjnie też w te dni będziemy losować figurkę Matki Bożej.

 

5.     W październiku kancelaria czynna od 15.00 do Mszy św.

 

6.     Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi w miesiącu październiku. Nabożeństwa będą połączone z modlitwa różańcową.

 

7.     Następna niedziela jest pierwszą w miesiącu. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo, a na zakończenie Procesja Eucharystyczna wokół świątyni.

 

8.     W następną niedzielę  - 04 października, na Mszy św. o godz. 9.30 dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej będą miały uroczyste wręczenie poświęconych różańców.

 

9.     Jest do nabycia książkowe wydanie „Kalendarzy Rolniczych”. Cena kalendarza to   30 zł. Jest ich ograniczona ilość i więcej nie będzie.

 

10.           Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” W dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        O roli, jaką powinien odgrywać dojrzały mężczyzna w relacji z żoną i dziećmi.

·        Rozmowa z siostrą opiekującą się niepełnosprawnymi intelektualnie dziećmi na temat miłości.

·        O tym, że Aniołom nie jest obojętne, co dzieje się z człowiekiem.

·        Gra na przeczekanie – o sytuacji na Białorusi.

·        W „ Małym Gościu Niedzielnym”                                                                                                                     - plakat z modlitwą „Pod Twoją obronę”                                                                                                                                 - o nowym błogosławionym nastolatku Carlo Acutis, opowiada jego mama.

 

11.           Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

 

12.           Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

24,334,534 unikalnych wizyt