Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 14 czerwca 2020

Ogłoszenia parafialne - 14 czerwca 2020

1.     W najbliższy czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała po Mszach św. o godz. 17.30 i 18.00 poświęcenie wianków. Serdecznie zapraszamy.

2.     W piątek – 19 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.30 lub 18.00.

3.     Uroczystość odpustową ku czci św. Jana Chrzciciela będziemy świętowali w niedzielę 28 czerwca.

4.     W związku z prośbą niektórych rodziców o przyśpieszenie terminu Pierwszej Komunii Świętej zapraszam rodziców i dzieci w niedzielę – 21 czerwca na Mszę św. o godz. 11.30 i spotkanie w tej kwestii po Mszy św. Jednocześnie proszę o rozmowy pomiędzy zainteresowanymi odnośnie terminu komunii aby spotkanie mogło przebiegać sprawnie. Zapraszamy także uczniów klasy IV i ich rodziców. Obecność zainteresowanych obowiązkowa.

5.     Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” W dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        O przeistoczeniu i realnej obecności Ciała i Krwi Chrystusa w chlebie i winie.

·        O uznanym cudzie za wstawiennictwem Karola de Foucauld, w 100 rocznicę jego śmierci.

·        O projektantce mody, która została zakonnicą.

·        Jaka będzie szkoła po pandemii?

·        W „Małym Gościu Niedzielnym”

-zostań w Polsce – jak spędzić fantastyczne wakacje zwiedzając nasz kraj

- niebieskie pogotowie ratunkowe, czyli święci na wakacje

- dwuczęściowy dodatek z żartami ora łamigłówkami jako wakacyjny niezbędnik  dla całej rodziny

6.     Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

7.     Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.