Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 17 czerwca 2018

Ogłoszenia parafialne - 17 czerwca 2018

Ogłoszenia parafialne

1.            W tym tygodniu zakończenie Roku Szkolnego. Msze św. dziękczynne na zakończenie roku w Kroczewie w czwartek o godz. 9.00, a w Wojszczycach w piątek o godz. 9.00. Zapraszamy na te Msze św. nie tylko uczniów i nauczycieli, ale także pracowników szkół i rodziców.

 

2.            Za tydzień 24 czerwca będziemy obchodzić doroczną Uroczystość odpustową ku czci św. Jana Chrzciciela – patrona Naszej Parafii. Sumę odpustową odprawi i wygłosi kazanie ks. Prał. Dr Ireneusz Wrzesiński – emeryt z Ciechanowa, pochodzący ze Złotopolic.

 

3.            Na Sumę Odpustową szczególnie zapraszamy Asystę Procesyjną, Druhów Strażaków, dziewczynki do sypania kwiatków, ministrantów i wszystkich pragnących zasłużyć na odpuszczenie kar doczesnych.

 

4.            Z 23 na 24 czerwca będziemy w Wojszczycach gościć XII Pieszą Pielgrzymkę w intencji rodzin ŁOMIANKI – GIETRZWAŁD. Pielgrzymom w tym roku nie zapewnił noclegu Zakroczym, ale dzięki uprzejmości Pana Dyrektora przenocują w szkole w Wojszczycach i będą uczestniczyli w porannej Mszy św. w kaplicy. Mamy gorąca prośbę do wszystkich mieszkańców Wojszczyc i okolicy o zaangażowanie się w przyjęcie pielgrzymów.

 

6.            Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” w dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        O miejscu, które warto odwiedzić by nacieszyć oko i ducha – Świętej Górze koło Gostynia.

·        O kryzysie słowa drukowanego.

·        Prawda, piękno, katolicyzm – fascynujący cykl filmów.

·        W „Małym Gościu Niedzielnym”                                                                                                 - terminarz mistrzostw świata, czyli niezbędnik każdego kibica                                                                                            - miejsca , które warto odwiedzić w czasie wakacji

 

7.            Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

 

8.            Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

23,624,244 unikalnych wizyt