Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 28 stycznia 2018

Ogłoszenia parafialne - 28 stycznia 2018

Ogłoszenia parafialne

1.            Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli w swych domach, duszpasterzy  parafialnych podczas kolędy. Dziękujemy za życzliwość, miłe słowa i złożone ofiary. Tych którzy byli nieobecni podczas wizyty duszpasterskiej zachęcamy do indywidualnego umówienia się na wizytę z kapłanem.

 

2.            Jeszcze do 02 lutego można zamawiać i kupować zwierzaki autorstwa Pana Sławomira Ibek. Zwierzaki stoją w nawie bocznej. Cena za zwierzaka przypięta jest pod zwierzakiem. Serdecznie zachęcamy.

 

3.            W piątek – 02 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego ( w tradycji ludowej znane pod nazwą Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. w ten dzień w świątyni parafialnej o godz. 10.00 i 17.00, w kaplicy w Wojszczycach o godz. 15.00.  Na Msze św. w ten dzień przychodzimy z gromnicami, będzie poświęcenie gromnic.

 

4.            Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi w miesiącu lutym. Po Mszy św. o godz. 17.00 stosowne nabożeństwa.

 

5.            Najbliższa niedziela – 04 lutego jest pierwszą w miesiącu. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.

 

6.            W sobotę – 03 lutego od godz. 10.00 będziemy rozbierali dekorację bożonarodzeniową w świątyni. Bardzo prosimy młodzież o pomoc ks. Romanowi przy tej czynności.

 

7.            Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” w dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        O tym, ze mistyka jest dla wszystkich nie tylko dla wybranych.

·        Skąd ostatecznie wiemy, co jest dobre, a co jest złe, co sprawiedliwe, a co niesprawiedliwe?

·        Kim są uczestnicy zimowej wyprawy na K2, której celem jest pierwsze wejście na niedobyty o tej porze roku ostatni ośmiotysięcznik?

·        W „Małym Gościu Niedzielnym” – płyta CD, a niej hit z krążka zespołu Małe TGD, a także plakat z Kamilem Stochem i wiele o dziecięcej wierze.

 

8.            Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

 

9.            Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.


24,225,533 unikalnych wizyt