Nawigacja

Aktualny czas


Tłumaczenie strony


Liturgia na dziś

PEŁNY TEKST
Czytań Mszalnych

Modlitwa Internauty

Modlitwa
przed lub zamiast
siedzenia
przed komputerem

Boże,
Prawdo odwieczna
– wierzymy w Ciebie.
Boże, Mocy nasza
i Zbawienie nasze
– ufamy Tobie.
Boże,
Dobroci Nieskończona
– z całego serca
miłujemy Ciebie.
Tyś Słowo swe posłał
dla zbawienia świata
– spraw, abyśmy wszyscy
w Nim jedno byli.
Napełnij nas
Duchem Syna Twojego
– abyśmy sławili
imię Twoje.
                              Amen.
Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 21 stycznia 2018

Ogłoszenia parafialne - 21 stycznia 2018

Ogłoszenia parafialne

1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli w swych domach, duszpasterzy  parafialnych podczas kolędy. Dziękujemy za życzliwość, miłe słowa i złożone ofiary. Tych którzy byli nieobecni podczas wizyty duszpasterskiej zachęcamy do indywidualnego umówienia się na wizytę z kapłanem.

 

2.            Ponieważ trwają ferie zimowe w dzisiejszą niedzielę nie będzie specjalnej Mszy św. o godz. 12.30  w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

 

3.            Jeszcze do 02 lutego można zamawiać i kupować zwierzaki autorstwa Pana Sławomira Ibek. Zwierzaki stoją w nawie bocznej. Cena za zwierzaka przypięta jest pod zwierzakiem. Serdecznie zachęcamy.

 

4.            Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny” w dzisiejszym numerze godne polecenia są następujące artykuły:

·        Nie mam wątpliwości, że ostoją chrześcijaństwa w Europie jest Polska -  przekonuje arcybiskup Tadeusz Wojda z Białegostoku.

·        Grób Heleny Kmieć, zamordowanej rok temu w Boliwii woluntariuszki misyjnej, już stał się miejscem modlitwy nie tylko dla jej bliskich.

·        Jakim krajem jest Peru, które odwiedził papież Franciszek.

·        Znikające leki – o tym, że państwo jest bezradne w starciu z oszustami wywożącym za granicę leki, których zyski przekraczają 2 mld. rocznie

·        W „Małym Gościu Niedzielnym” – płyta CD, a niej hit z krążka zespołu Małe TGD, a także plakat z Kamilem Stochem i wiele o dziecięcej wierze.

 

5.            Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny, życzymy obfitości Łask Bożych,  oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności

 

6.            Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

23,661,975 unikalnych wizyt