Jesteś w: Wydarzenia » Ogłoszenia parafialne » Ogłoszenia parafialne - 16 kwietnia 2017

Ogłoszenia parafialne - 16 kwietnia 2017

1. Wszystkim Gościom spędzających te najważniejsze dla chrześcijan święta w śród swoich najbliższych i Wam Drodzy Parafianie – Wasi Duszpasterze życzą: Miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze, pracy, dla której chce się żyć, uśmiechów bliskich i nieznajomych, oraz Bożej opieki na każdy dzień.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w ubogacenie Triduum Paschalnego i Wielkanocy: Druhom Strażakom z OSP Kroczewa, Trębek Nowych, Wojszczyc i Załuski, Lektorom i Ministrantom, Asyście procesyjnej, dziewczynkom sypiącym kwiatkami, Panu Sławomirowi Kornatowskiemu i młodzieży pomagającej ks. Pawłowi w wykonaniu i dekorowaniu Grobu Pańskiego i Ciemnicy, Paniom: Ani Klimczewskiej i Marzenie Kaliszewskiej za dekoracje kwiatową, wszystkim za życzliwość i wspólną modlitwę.

3. W niedzielę Zmartwychwstania Msze św. o godz. 6.00, 9.30 i 12.00, a w kaplicy o godz. 10.45. Nie będzie Mszy popołudniowej.

4. W drugi dzień świąt Msze św. tak jak w każdą niedzielę: w kościele parafialnym o godz. 9.30, 11.30, 17.00, a w kaplicy w Wojszczycach o godz. 8.00. Ofiary składane w II dzień świąt są na Uczelnie Katolickie.

5. W następną niedzielę – 23 kwietnia na godz. 12.45 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców. Będzie to już ostatnie takie spotkanie przed uroczystością i będą podane ważne komunikaty. Prosimy, aby z dziećmi przybyli obydwoje rodzice – mama i tata.

6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, jubileusze lub imieniny życzymy obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej i wszelkiej pomyślności.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”

Zachęcamy do lektury tygodnika „Gość Niedzielny”. W dzisiejszym numerze polecamy następujące artykuły:
  • Dlaczego tylko Kościół może zaoferować lekarstwo na rozpacz?
  • Dzisiej 16 kwietnia papież Benedykt kończy 90 lat. Jak zapamięta go historia.
  • O drukarzu, który został ukarany za to, że postąpił zgodnie z własnym sumieniem.
  • Koledzy, czyli bardzo mocna opowieść o tym jak nawracają się mężczyźni.